česky / english
Arrow Zpět na hlavní stránku

Orientační Ceny

Je možné, že se do ceníku trefíme. Pokud ne, rád pro vás připravím kalkulaci.

Mohu se také stát vaším korunním grafikem, na kterého můžete posílat pravidelně vše, co se namane. Pro tyto případy můžeme použít některý z tarifů.

Položka
Cena
Hodinová sazba Při dlouhodobější spolupráci cenu snižuji
800 Kč
Design webu Homepage, podstránky vč. korektur
od 16 000 Kč
Design e-shopu Homepage, podstránky vč. korektur
od 24 000 Kč
Design bannerové sady 1 kreativa v 13 formátech
2 400 Kč
První konzultace Za mluvení mě platit nebudete :)
zdarma

Budu váš
nájemný designer

Měsíční tarify
Cena za měsíc
Tarif 1 5 hodin práce měsíčně. To nám bude stačit na jednu kompletní bannerovou sadu a i několik kreativ pro sociální sítě a pro váš web.
4 000 Kč
3 200 Kč
Tarif 2 12 hodin práce měsíčně. To by mohlo vyjít na kompletní návrh jednoduchého webu, každý měsíc.
9 600 Kč
8 000 Kč
Tarif 3 40 hodin práce měsíčně. Pokud jste agentura, zmákneme odhadem jeden e-shop nebo dva weby měsíčně.
32 000 Kč
28 800 Kč
Roční platba U všech tarifů při roční platbě získáte 2 měsíce zdarma.
 
bitcoin platit mě můžete také
Bitcoinem


Bitcoin: bc1qjm8xks74ftek7awkd2tv233w9ptcw0ef60kjl6


Číslo účtu: 2100372660/2010

Člověk v tísni
Kytary.cz
Redbit
Fujitsu
Globus
Olzatex
Karvinská hornická nemocnice
Skantherm
Ibis Interiér
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra
Simpleshop
Vyfakturuj
Digital Media
Weleda
Tom Hemp's
Se-cure
Spirála Ostrava
Leo Express
Grily Vysočina
Meebio
Rezeo
Okna s vůní dřeva
Vitalo
Yookee
19 let zkušeností
v grafickém designu
300+ úspěšných
projektů
98 % vracejících se
klientů

Co říkají klienti

Jaromír mára - Človek v tísni

S Michalem Brtníčkem v roli webdesignera naše organizace spolupracovala několik intenzivních měsíců v roce 2021 na jednom velkém webovém projektu a poté na jednom menším. Z obou výsledků máme velkou radost. Jeho přístup je profesionální. Je spolehlivý a trpělivý. Drží termíny. Nad dodaným podkladovým materiálem vždy uvažuje co do technické proveditelnosti, rozpočtových limitů, v kontextu cílů, cílové skupiny, zaměření webu i UX. Plní zadání klienta, ale přichází s vlastními nápady a nebojí se dát feedbackem tam kde to je ve prospěch společného cíle. Má vhled do kódování / vývoje, a tak nenavrhuje nerealizovatelné nebo příliš komplikované věci. Umí se vcítit do již existující vizuální identity a navázat na ni, komunikovat design s ilustracemi, ale i sám vybudovat zbrusu nový look. Těším se na další spolupráci.

Lukáš Kňáva - Rezeo

Pro náš projekt REZEO jsem hledal designera, který by se vcítil do našeho projektu a vytvořil pro něj profi webové stránky. Po několika marných pokusech s několika freelancery, jsem našel designéra Michala Brtníčka. Za mě musím říct, že již z první komunikace po telefonu jsem měl dobrý pocit a když mi Michal poslal první návrh, tak jsme se ihned dohodli na spolupráci. Již spolu spolupracujeme nějakou dobu a musím říct, že spolupráce s Michalem byla skvělá volba.

Edita Dostálová - CEO Redbit

Velmi nám záleží na spolupráci se schopnými a šikovnými profesionály. Michala jsme si vybrali z 20 grafiků, kteří projevili zájem s námi spolupracovat. Oslovily nás nejen jeho návrhy, ale i přístup a skvělá komunikace. Naladí se na vaše myšlení, dodržuje termíny, dobře komunikuje a nakonec přijde s originálním a přitom uživatelsky příjemným řešením, ze kterého budete nadšeni vy i vaši zákazníci. Michal je opravdový profesionál, se kterým je radost pracovat. Můžu ho vřele doporučit.

Filip Černý - Kytary.cz

S Michalem jsem spolupracoval na redesignu e-shopu kytary.cz v letech 2014-2015. Oceňuji aktivní a kreativní přístup, respektování značky a citlivou práci s ní. S výslednou podobou nového e-shopu jsem spokojen stejně, jako naši zákazníci.

Vít Šemík - Grily Vysočina

Pana Brtníčka jsem našel úplně naslepo, bez jakéhokoliv doporučení. Proto jsem byl zpočátku nejistý, zda zajistí zejména grafickou úpravu mého webu dle mých představ. Nakonec ale mé představy dalece předčil. Nadstandard přístup, rychlá odezva, kreativnost, férový a profesionální přístup. Toto je dle mě hlavní devíza pana Brtníčka. Určitě jsme nespolupracovali naposledy.

Jozef Cholp - IN Computer

S Michalem jsme pracovali již na několika kampaních, u kterých měl na starosti celou kreativu. Je to pracovitý, svědomitý a mimořádně nadaný profesionál. Díky skvělé kombinaci profesionality a osobního přístupu jsme se vždy těšili na další spolupráci a to opravdu není samozřejmostí! Dokáže být hodně kreativní a zkouší překračovat hranice. Což je u grafika super. Takže zadání nemusí být tak domakané, potrpí si na rychlou odezvu a efektivní řešení požadavků.

Barbora Skálová - Eurona

V Michalovi jsem našla přesně to, co jsem docela dlouho hledala. Někoho, kdo pochopí mou vizi o webu a nasměruje ji tím správným směrem. Někoho, kdo mě naučí, jak si můžu web sama i spravovat a někoho, kdo má neskutečnou trpělivost s mými dotazy a vždy najde řešení pro moje přání anebo mi velmi empaticky a přitom jasně vysvětlí, proč bych to neměla dělat.

David Manley - Go Real Travel

Michal navrhl prodejní portál pro naši společnost Go Real Europe. Vytvořil vynikající web a pracoval s limitním rozpočtem i termínem. Nejdůležitější pro mě bylo, že byl vždy velmi citlivý k detailu a časově flexibilní. Jeho designové řešení je pro uživatele tak snadné a praktické, že od doby, kdy Michal dokončil náš web, naše prodeje dramaticky vzrostly. Michala vřele doporučuji každému, kdo hledá pečlivost a spolehlivost, která se dnes už moc nenosí.

Tomáš Kriesche - CEO Mani

Spolupráce s Michalem je z mého pohledu super. Jako tvůrce webů jsem měl možnost spolupracovat již s více grafiky, ale s Michalem jsem byl spokojený natolik, že dokud má kapacitu, oslovuji vždy primárně jeho. Designu určitě rozumí a na práci to je vidět. Několikrát vyhověl i náročnému termínu a stále dodal kvalitní práci. Já děkuji a s radostí doporučuji dál.

Tomáš Přibyl - CEO Tvoje lajky

Výstup práce předčil očekávání. Michal si opravdu dal záležet na tom, aby výsledek odpovídal detailnímu zadání. Určitě se na Michala obrátím s dalším projektem, který bude vyžadovat kreativního a pečlivého ducha.

Marek Kříž - Fire Media

S Michalem jsme několikrát spolupracovali na webových projektech. Vždy dokázal projekt dotáhnout do zdárného konce a ke spokojenosti klienta.

Filip Škaloud - Copywriter

Vždy jsem se těšil na spolupráci na projektu, kde byl Michal hlavním designérem (a já copywriterem). Pokud jde o webdesign, sdílíme zalíbení v minimalismu, což nám umožňuje spolupracovat hladce a vždy k plné spokojenosti klienta. Michala bych určitě doporučil jako designéra každému, kdo chce web precizní a doladěný do posledního detailu.

Petr Kříž - Designer a spisovatel

Michalova práce je vždy na vysoké úrovni. Dělá svou práci důsledně a dbá na dobře odvedený výsledek. Co se týče spolupráce, tak byla příjemná a hodně jsem se od něj naučil.

Arrow Arrow

Kontakt

Potkejme se v Ostravě u kávy, online při videohovoru nebo mi napište na email brtnicek@gmail.com.

Co pro vás
mohu udělat?

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.